flag
  ВОЙТИ

  МЫ С УКРАИНОЙ ua flag

  Мы поддерживаем Украину в этой нелегкой борьбе за свободу и независимость. В борьбе за жизнь. Каждый из нас может помочь. Делать добрые дела попроще, чем кажется! Наша компания постоянно выделяет средства в поддержку Украины и благотворительных организаций. Мы закупаем гуманитарную помощь, вещи, одежду, медикаменты и все необходимое и передаем нуждающимся.

  БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЕ ОРГАНИЗАЦИИ

  Армейская помощь
  Помощь детям
  Помощь животным
  Помощь беженцам

  НАШИ ОБНОВЛЕНИЯ

  • 30 April 2023

   У квітні закупили ноутбуки, принтер та допоміжну техніку для кращого ведення бою та захисту. Придбали підсумки для аптечки, ліки, бо здоров'я та життя людей на першому місці. Передали партію павербанків, адже у польових умовах дуже важко бути з енергією та на зв'язку. Набори інструментів також необхідні постійно, адже навіть банальні ремонтні роботи техніки потрібно робити швидко і щоб все було під рукою.

   news_block news_block news_block news_block
  • 30 March 2023

   У березні купили по запиту бензопилу, що є дуже доречною та необхідною в польових умовах. Також закупили партію міцних магазинів для автоматів. Для виробництва магазинів використовуються новітні технології та матеріали, корпус виготовлений з ударостійкого полімеру, пружина з нержавіючої сталі, подавач не прогинається і не вимагає додаткового змащення, для розбирання магазину не потрібні інструменти. Придбали багато комплектів одягу та розхідних матеріалів для ЗСУ. Відправили потужний генератор Tagred для постійного безперебійного користування енергією.

   news_block news_block news_block news_block
  • 16 February 2023

   У лютому придбали квадрокоптер по запиту, який вже допомагає проводити розвідку захисникам України та берегти життя. Дрони різного типу зараз дуже необхідні всім підрозділам військових і потреба є постійно. Також закупили одяг та комплект якісної плитоноски з плитами, щоб військові були з міцним здоров’ям та в безпеці у критичній ситуації.

   news_block news_block news_block news_block
  • 21 January 2023

   У січні ми відправили їжу, снеки, енергетичні батончики, сублімовану їжу, солодощі, щоб у захисників завжди була енергія і ситий шлунок. Потурбувалися і про міцні багаторазові дощовики, що захистять від дощу та вологи. Закупили партію нових касок, які захищають життя воїнів та пуско-зарядний пристрій Dnipro-M JS-80.

   news_block news_block news_block news_block
  • 14 December 2022

   Із приходом зими та холодів генератори залишаються однією із найнеобхідніших речей, тому ми закупили дизельні генератори TAGRED TA4100D, які забезпечать воїнів електрикою. Також у нас був запит на куленепробивні каски, які рятують життя наших воїнів. Ми допомогли та закупили теплий зимовий одяг - штани, куртки та інші речі. Також обігрівачі для рук і ніг є гострою необхідністю під час морозів.

   news_block news_block news_block news_block
  • 23 November 2022

   Із настанням холодів ми придбали потужний Генератор VTV Gasoline Generator 6500, що наразі є великою необхідністю для наших захисників, адже може забезпечити їх електрикою та теплом. Також ми закупили дощовики, теплий одяг, захисні бронежилети та куленепробивні каски, щоб зберегти здоров’я та життя військових. Відправили партію павербанків та ноутбук для ефективної роботи в будь-якому місці.

   news_block news_block news_block news_block
  • 08 October 2022

   Дбаємо про захисників України, тому по запитам придбали генератор Edon avr automatic, необхідний для роботи воїнів. Також для підкріплення та гарного самопочуття відправили солодощі, печиво, цукерки, батончики, каву, чай та іншу поживну їжу. Павербанки та світлодіодні ліхтарі - завжди є великою необхідністю для наших воїнів, тому на фронт поїхала велика партія зарядних пристроїв, щоб бути завжди на зв’язку. Доставили теплий одяг та необхідні матеріали, адже потреба в одязі є актуальною постійно.

   news_block news_block news_block news_block
  • 12 September 2022

   Зі швидким настанням холодів, у вересні ми подбали про наших солдатів та придбали теплий зимовий одяг, бушлати, такі необхідні їм холодними вечорами та ночами та бензиновий генератор Elektrocentrala Heron. Також захисний аксесуар, не менш потрібний сучасному солдату за якісний бронежилет чи балістичні окуляри - тактичні навушники, які захистять слух під час стрільби.

   news_block news_block news_block news_block
  • 15 August 2022

   У серпні Zomro придбала для ЗСУ газові балони для побутових потреб Sigma та газові горілки для приготування їжі. Також ми подбали про утеплення для наших захисників і купили набори термобілизни. Продукти харчування, консервоване тушковане м'ясо, олія, злакові протеїнові батончики, їжа швидкого приготування та побутова хімія - пральні та миючі засоби, засоби особистої гігієни та інші речі першої необхідності.

   news_block news_block news_block news_block
  • 11 July 2022

   У липні компанія Zomro придбала для наших захисників тепловізори моделі Eye Series E3w/C2w. Основною ціллю тепловізорів є безконтактне вимірювання температури різних об’єктів, пошук людей та інше. Військовий тепловізор - це ще й “очі” наших воїнів уночі. За допомогою цих пристроїв військові можуть вчасно “побачити” противника в умовах обмеженої видимості. Ми забезпечили військові бригади продуктами харчування - крупи, солодощі, консерви, напої, чай та кава.

   news_block news_block news_block news_block